O nás

Je tomu již dvanáct let, co Pekařství Javor funguje v provozovně v Drslavicích. Sortiment pečiva je velmi pestrý, chleby, běžné pečivo, jemné pečivo a koblihy. Máme několik závozových tras, který pokrývají kolem 120 odběrních míst po celém Zlínském kraji.

O výrobě vlčnovských vdolečků jsme již dlouho přemýšleli, dokonce jsme jejich výrobu zahájili v pekárně v Drslavicích, kde však nebyly odpovídající prostory pro výrobu tohoto tradičního jemného pečiva. Proto když se vyskytla možnost koupit budovu bývalé základní školy ve Vlčnově, neváhali jsme. Budovu jsme odkoupili a celou zrekonstruovali tak, aby odpovídala potravinářskému provozu. Provoz jsme zde zahájili na jaře roku 2008. Dle tradiční receptury a za pomoci místních tetiček, které mají s výrobou vlčnovských vdolečků bohaté zkušenosti, jsme zkoušeli, improvizovali, dolaďovali, až to byl ten pravý vlčnovský vdoleček. Receptura je postavena na tradičních surovinách, takže naše vlčnovské vdolečky obsahují máslo, šlehačku i sádlo. Naší prioritou je výroba těch nejkvalitnějších produktů a cílem spokojený zákazník.

Že je náš vlčnovský vdoleček opravdu hoden svého jména, dokazuje zájem ze strany spotřebitelů a neustále roste. Náš vdoleček nesmí chybět na žádné oslavě, svatbě ani na svátečním stole například o velikonocích nebo vánocích.

Protože chceme s tradicí vlčnovských vdolečků seznámit celý náš kraj, je v nabídce našeho sortimentu a zavážíme jej od Veselí nad Moravou, Bojkovice, Zlín až do Chropyně. Do vzdálenějších míst zasíláme vdolečky poštou (ceny dle tarifu České pošty).